GAZETA

Codzienność Rock And Sea

Stan epidemii zamiast stanu zagrożenia epidemią

Warszawa, dnia 20 marca 2020 r. Poz. 491

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA1

z dnia 20 marca 2020 r.

w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Na podstawie art. 46 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 i 1495 oraz z 2020 r. poz. 284, 322 i 374) zarządza się, co następuje:

Rozdział 1 Przepisy ogólne

§ 1. W okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza się stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

czytaj dalej (...)

DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

WYDARZENIA: Wystawa ogrodowa

 

Kiedy? Otwarcie w sobotę 3/10/2020r  Gdzie? Ogród na ul. Falistej 172

W związku z epidemią prosimy o wcześniejszy kontakt z nami osoby zainteresowane

PRL XXI wieku

Serdecznie zapraszam chętnych do obejrzenia mojej wystawy ogrodowej: "PRL w XXI wieku".


Wystawa jest moim prywatnym protestem na działania/manipulacje urzędników państwowych i nieuczciwych deweloperów w naszym mieście. Niestety większość urzędników w Polsce jest do tego stopnia przesiąknięta "kulturą" rodem z czasów komuny, że nie zauważyli rozwoju cywilizacji i nadejścia XXIw, ku uciesze kryminalistów i wszelkiego typu "cebulandii". Kompletny brak profesjonalizmu i/lub nie wykonywanie swoich obowiązków doprowadzają często do tragedii życiowych obywateli. Domagam się egzekwowania kar grzywny oraz więzienia dla urzędników państwowych, zgodnie z Kodeksem Karnym.


URZĘDNIK NIE JEST PONAD PRAWEM.

PRL XXI wieku
PRL XXI wieku
PRL XXI wieku
PRL XXI wieku

Ciekawostki podróżnicze

Tajemnice wyspy Gozo!

Tajemnice wyspy Gozo!

Maltańska nazwa wyspy „Għawdex” oznacza "radość". Czy takie właśnie jest życie na końcu Europy? Sami się przekonajcie. Niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym, choć mała, wyspa ma wiele do zaoferowania ale nie jest rajem. To miejsce pełne sprzeczności. Postanowiliśmy pomieszkać tutaj trochę i poznać prawdziwe oblicze Gozo.

BAIAE - Podwodna tajemnica.

BAIAE - Podwodna tajemnica.

Nieprzeniknione wody Morza Tyrreńskiego (i w ogóle całe Morze Śródziemne) skrywają wiele tajemnic. Niedaleko Neapolu, blisko Pozzuoli, wybudowano kiedyś luksusowe miasteczko. Nazywano je Baiae.

Polska / Łódź i inne miejsca

SALMA W ŁODZI

SALMA W ŁODZI

Życie 11-latki w dużym mieście nie jest łatwe. Ja mieszkam w Łodzi, wg. mnie, najciekawszym i najbardziej tajemniczym mieście w Polsce.  Dlatego dzisiaj chciałabym coś o nim opowiedzieć. Może wróćmy do początku, wróćmy do narodzin Łodzi. (... czytaj dalej)

WALCZYMY O NASZĄ ZIEMIĘ!

WALCZYMY O NASZĄ ZIEMIĘ!

W UMŁ Wydział Geodezji oraz w sądzie toczy się spór o granicę, którą przemocą przesunięto w naszą stronę 4/02/2020r. Odebrano nam kawałek naszej działki! Informacja: każdy nowy mieszkaniec ul. Falistej 174 staje się stroną w sporze administracyjno-sądowym.

WANDALIZM NA RETKINI

WANDALIZM NA RETKINI

ALARM : FALISTA 174 Polski Deweloper sp zoo na siłę wznosi ogrodzenie na spornej granicy działki z Punktem Przedszkolnym Błędne granice to sprawka urzędników i słynnych wznowień..Nie po raz pierwszy nieruchomości w naszym mieście giną, zmieniają granice czy numery. Robotnicy zniszczyli nasze ogrodzenie, kilka metrów dalej postawili swoje i oświadczyli, że przesunęła się granica i odbierają część dewelopera. ??? Więcej na naszym FB RockAndSea lub FB pani Agnieszki Wojciechowskiej van Heukelom.

© 2020 by Rock And Sea.

PRL XXI wieku